KURYE

Kurye Çağırmanın Kolay Hali

Kurumsal, İstanbul’un her sokağına hâkim ve teknolojiye ayak uyduran…

İstanbul’da 1996 yılında kurulmuş olan BiKurye daima teknolojik gündemi takip eden, öncü firmalardan birisidir. Şişli merkezden İstanbul’un her noktasına kolay ulaşabilen, 7/24 durmaksızın hizmet vermeye devam ediyor.

Normal kurye, Express kurye, arabalı kurye, gece kurye, yaya kurye, VİP kurye olarak hizmetlerimiz ayrılmaktadır. Motorlu kurye ve arabalı kurye hizmeti sunmak bizim işimiz! Her yaptığımız teslimatta üstün kalitede hizmet sunmak için sürekli çalışıyoruz, eksik olduğumuz konularda kendimizi geliştiriyor ve de en önemlisi sektörde her zaman kalitesinden ödün vermiyoruz. BiKurye olarak yalnızca resmi ve yasal olan ürünlerin taşımacılığını yapıyoruz.

BiKurye olarak İstanbul motor kurye hizmetinde ilk önceliğimiz sizlere sunduğumuz hizmeti en uygun ve tam zamanında sonuçlandırmaktır. 8 firmayı tek çatı altında topluyoruz. Bizim Kurye, Online kurye, Kurye Can gibi firmalar yer alıyor.
Moto Kurye Hizmetinde devam eden öncü kuruluşlardan birisi…

İşinde uzman bir kadronun ve her daim müşteri memnuniyetini gözeten çalışanlarımızın çıkardığı mükemmel sonuçları ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına bağlıyoruz. Bilinçli, kaliteli, yenilikçi, her daim kendisini geliştirebilen, teknolojik gelişmelere ayak uyduran ve ne olursa olsun müşteri memnuniyetini gözeten firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Haftanın her günü 7/24 verdiğimiz tüm hizmetler için değişken piyasa şartlarında bile ekonomik fiyatlar veriyoruz. Her zor durumda kaldığınızda BiKurye!

Moto Kuryenin Günümüzdeki Önemi

Moto Kurye Hizmetleri

              Kurye ihtiyaçlarınızda sizlere hem hızlı hem de güvenilir hizmetleri sunmakta olan Bikurye, teknolojinin sunmuş olduğu tüm avantajlardan faydalanarak sizlerin beklentilerini her zaman üst seviyelerde tutmaktadır. İstediğiniz her an ve her saatte alabileceğiniz moto kurye hizmetleri, acil ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda yer almaktadır.

              Gönderilerinizin durumu ile ilgili anında bilgi alabilmenize fırsat sunan bir sisteme sahip olan başarılı moto kurye firması, işinizin aksamadan devam edebilmesi için en kolay çözümü sunmaktadır. Moto kurye ile gönderiniz yerine ulaştığı zaman size Sms ile bilgisi gönderilmektedir. 

Acil Kurye Hizmetleri

              Acil gönderilerinizde anında adresinize gelip sizden gönderiyi teslim alan acil kurye çalışanı, yine zaman kaybetmeden hedef adrese ulaşarak teslimatı gerçekleştirmektedir. Öncelikli amacı her zaman zamanında ve eksiksiz olarak gönderilerinizi teslim etmek olan acil kurye ekibi, en zor ve karışık adresleri dahi kısa sürede bulabilecek tecrübeye sahiptir. 

              Trafiğin durumunu ne olursa olsun zaman kaybı yaşamadan gidilecek olan adrese ulaşan acil kurye elemanları, önemli belgelerinizin tam zamanında yerlerine ulaşmasına olanak sağlamaktadır. 
         
Moto Kurye Avantajları

             Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde çok daha etkileyici bir hal alan motorlu kurye hizmetleri, özellikle kalabalık şehirlerde işlerin aksamadan yürüyebilmesi için neredeyse bir zorunluluk halini almıştır. Özellikle yoğun iş temposuna sahip olanlar için çok önemli bir yere sahip olan motorlu kuryeler, en uygun bütçeler ile ve kusursuz olarak hizmet veriyor. 

             Gönderinin durumuna ve aciliyetine en uygun özelliklerde gerçekleştirilmekte olan motorlu kurye hizmetleri, tüm gönderilerinizin alıcısına sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. İçiniz rahat bir şekilde en önemli evraklarınızı dahi teslim etmenizi sağlayan motorlu kurye hizmetleri, 7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirilmektedir. 

             En ekonomik fiyat avantajları ile birlikte faydalanabileceğiniz moto kurye hizmetleri ile işlerinizi tam zamanında yetiştirmiş olmanın sevincini yaşayın.

8 Firma Bi Çatı

Pratik Arama 0544 329 16 50