Kurye

Kurye Taleplerinizi Çağrı Merkezimize Bildirin

Güvenilir moto kurye hizmetini İstanbul ilinde kurumsallaştırıyoruz. Artık motorlu kurye talepleri sıradan bir hizmet olmaktan çıkıyor ve profesyonel bir hizmet haline geliyor. Kuryenin bağlı bulunduğu firma, araç ve ekipmanları, gönderinin iletilip iletilmediği gibi bütün detaylar kayıt altına alınıyor. Kurye hizmetinde çalışan firmalar Bİ KURYE çatısı altında bir araya gelerek, daha etkin ve verimli acil kurye hizmeti sunmak için birleşmiş bulunuyor. Kuryelerimiz işlerinde oldukça deneyimli, tecrübeli, bilgilidirler. Şehir içi tüm semtleri avuçlarının içi gibi bilirler. İşlerini büyük bir ciddiyet içinde icra ederler. Teslim aldıkları gönderileri teslim edilmesi gereken yere zamanında ulaştırırlar.

kurye

kurye

Çağrı Merkezi veya Online Sitemizden Taleplerinizi İletebilirsiniz

Bütün motorlu kurye elemanlarımız gece gündüz demeden 7 gün 24 saat ihtiyaç duyduğunuz her dakika müşterilerimize hizmet vermektedir. Bizimle iletişime geçen her müşterimiz memnuniyetlerini sunmaktadırlar. Günün her saatinde bizimle iletişime geçebilir, bizi arayabilir,

kurye talebi oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizinle kuryenin detayları ile ilgili görüşeceklerdir. Standart, ekspres veya acil kurye talepleri, sizin işinizin aciliyetine göre değerlendirilir. Aynı işlemleri online olarak internet sitemizden de yapabilirsiniz. Üyelik sistemiyle çalışan siteden, hangi bölgeye gönderi yapmak istediğinizi belirterek talepte bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri online olanak talebinizi alarak değerlendirecektir.

Arabalı Kurye Hizmeti Nedir?

acil

acil

Büyük boyutlardaki ve motorlu kurye ile gönderilmesi mümkün olmayan gönderiler arabalı kurye ile taşınmaktadır. Müşterilerimizin araç ile taşınmasını istediği gönderilerin ulaştırılması hizmetine arabalı kurye hizmeti denir. Büyük ebatlardaki bir koli, ağır, kırılabilir ve hassas gönderilerinizin itina ile güvenle taşınması için arabalı kurye tercihi yapılmalıdır. Bu tercih daha çok moto kurye talebinde size iletilecektir. Gerektiğinde araçlı acil kurye hizmeti alarak gönderileri hizmetini daha da özelleştirebilirsiniz. Arabalı kuryeler ara sokaklarda etkin olamadıkları için ana yollardan gitmek zorunda kalmaktadır. Motorlu kuryeler gibi fazla alternatif yolları bulunmaz, ancak gönderileri mutlaka belirtilen adrese istenen saatte teslim ederler.

Motorlu Kurye Hizmetlerimiz Nelerdir?

moto

moto

İstanbul ilinde kurye hizmeti veren moto kurye firmamız, artık daha profesyonel hizmet sunmak için BİKURYE çatısı altında birleşerek daha kurumsal bir yapıya kavuşmuştur. Kurye işinde uzman ve yetenekli araç  ve ekipmanları olan firmaların bir araya gelerek oluşturmuş olduğu konsorsiyum, motorlu kurye hizmetinin güvenilir bir hizmet olmasını sağlamaya çalışmaktadır. Normal ve acil kurye hizmetlerinin yanında VIP ve arabalı kurye hizmetleriyle daha etkin görev yapmaktadır.

VIP Kurye Hizmeti Nedir?

VIP kurye acil bir biçimde iletilmesini istediğiniz evraklarınızın, özel araçlarla ve profesyonel moto kurye çalışanı tarafından direkt olarak ulaştırılmasıdır. Görevi alan motorlu kurye başka hiç adrese uğramadan sadece size özel verdiğiniz tek adrese odaklı çalışmaktadır. Gönderinin özelliğine göre muhafazalı ve özel korunaklı bölmelerde taşıma işlemi yapılmaktadır. Bu gönderi türünde tüm zamanlama müşterimize aittir. Bu iş ile ilgili moto kuryenin altında yüksek motor gücüne sahip bir motorsiklet bulunmaktadır. Diğer normal ve acil kurye hizmetlerine oranla daha pahalıdır.

Arabalı Kurye Hizmeti Nedir?

motorlu

motorlu

Ağırlık ve hacim yönünden motorlu kurye tarafından taşınması mümkün olmayan eşyalar ve gönderiler için araçlı kurye kullanılmaktadır. Bu şekilde gönderilerinizi güvenle teslim alıp teslim edebiliriz. Araçlarımızda da normal ya da acil kurye biçimini kullanarak yararlanabilirsiniz. Araca yükleme ve araçtan boşaltma işlemleri tamamen araçlı kurye personelimize aittir. Araçlar, moto kurye tarafından kullanılan ara sokaklar ve alternatif yolları kullanamamaktadır, ancak zamanlı çıkış yaparak zamanlı teslimat yaparlar.

Express Kurye Hizmeti Nedir?

Express kurye genelde acil iletiler için devrede olan, işlerinde tecrübeli ve profesyonel kuryelerimiz tarafından taşınan gönderiler için uygulanan bir gönderi türüdür. Express kuryede en önemli şey aciliyettir. Acil derecesi yüksek olan gönderiler mesafenin uzaklığına göre 1-1,5 saat içerisinde istenilen adrese teslim edilirler.

Pratik Arama 0544 329 16 50