Kurye Talebi Nasıl Yapılır?

İstanbul ilinde moto kurye servisi olarak evrak, ileti ve gönderi dağıtımı yapan firmalardan biriyiz. Kurye işinde uzman, gerekli altyapı ve personele sahip 8 büyük motorlu kurye şirketi ile birlikte Bİ KURYE çatısı altında birleşerek, daha profesyonel bir hizmet sunmaktayız. İşinde uzman personel ve araçlarla günün her saati hizmet vermekteyiz. Gün içinde standart hizmetlerimiz yanında, daha hızlandırılmış, kişiye ve gönderiye özel acil kurye hizmeti ile farkındalık yaratmaktayız.

Güçlü Altyapı ve Personelle Hizmet Veriyoruz

Araçlarımızın tamamı firmamıza ait yeni nesil motor ve araçlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda moto kurye olarak görev yapan personelimiz sözleşmeli ve sürekli çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Aracı ve kayıt dışı personel çalıştırmamaktayız. Bu sayede motorlu kurye ile gönderiler daha güvenli bir şekilde ulaştırılmakta ve firmamızın garantisi altında olmaktadır. Bu tecrübeli personellerimiz ile sizlere en hızlı ve en güvenli acil kurye hizmeti de sunmaktayız.

Kurye Talebi Nasıl Yapılır?

Personelimiz sizden gelen telefon veya online talepler doğrultusunda gönderinizin boyutunu, teslimat süresini ve teslim adresini soracaktır. Bu bilgiler gönderinin zamanında ulaştırılması ve motorlu kurye personelinin gönderiyi doğru yere ulaştırılmasında önemlidir. Normal süreçlerdeki teslimatlar için standart moto kurye hizmeti size önerilirken, daha çabuk süreçler için acil kurye hizmeti önerilmektedir. Tüm personelimiz motorsiklet ehliyetine mevcut olup, sigortalı çalıştırılmaktadır. Motorları periyodik olarak bakıma gitmektedir. İşinin ehli ve konuya hakim deneyimli kişilerdir. Müşterilerimiz tecrübeli kuryelerimizle kendini rahat ve güvende hissederler.

Moto kurye talebi için çağrı merkezimizi arayıp siparişinizi verirken bize detaylı bilgileri verirseniz en uygun saatler içinde işlem yapılmaktadır. Servisimiz mesai saatlerinde ve gece bile size her türlü imkanı sağlamaktadır. Size insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, dost ve arkadaş canlısı kuryeler hizmet vereceklerdir. Detaylı bilgi ve özel kurye servislerimiz için online sitemizi ziyaret ediniz.

Pratik Arama 0544 329 16 50