Acil Kurye Hizmetiyle Paketleriniz Zamanında Ulaşır

Kurye hizmetleri kategorisinde, motosikletli veya arabalı seçenekler, yükün özelliğine göre tercih edilebilir. Kişiye özel acil kurye hizmeti seçeneklerinin yanı sıra, en kısa sürede ulaştırma seçenekleri de mevcuttur. Özel paketlerin, özel kişiler tarafından özel yöntemlerle teslim edilmesi işine kısaca kurye hizmeti diyoruz. Moto kurye hizmeti 24 saat boyunca paket teslimatının yapıldığı bir hizmettir. Gecenin geç vakitlerine kadar paket teslimatı yapılmaktadır. Arabalı veya motorlu kurye seçenekleriyle, eşyanızın güvenli bir şekilde teslimatı esas alınmıştır.

acil kurye hizmeti

acil kurye hizmeti

Paket Teslimatında Yeni Nesil Çözüm

Özel paketlerin teslimatında, süre veya teslimat özellikleri, belirleyici rol oynamaktadır. Kuryenin çağrılması, lokasyonun açılması, bütün bilgilerin müşteri hizmetlerine verilmesi, firmanın paket teslimatı için eleman göndermesi ve paketin teslimatı, moto kurye çalışma sistemini meydana getirmektedir. Paket teslimatını an be an takip edebilirsiniz. Vip tarzı motorlu kurye hizmetinde, sadece bir kişinin paketi teslim edilmektedir. Kişiye özel olan bu motorlu kurye hizmetinde, söz verilen zamanda teslimat yapılmaktadır. Trafiğin durumuna göre bu teslimat gerçekleşmektedir. Arabalı kuryeler, normal ve ekspres kurye ile taşınamayacak malzemelerin taşınmasını sağlamaktadır. Kırılma ihtimali olan eşyalar ve taşınmasında problem teşkil eden eşyalar, arabalı seçeneklerle taşınmaktadır. Taşıma işleminde eşyanın güvenliği birinci derecede önemlidir.

Dört Mevsim Hizmet

Kurye hizmetinde mevsimsel bir farklılık söz konusu değildir. Dört mevsim acil kurye hizmeti ile çözüm üretilmektedir. Vip, gece, arabalı, normal ve ekspres kategorisinde gerçekleştirilen acil kurye hizmetlerinde, paketin teslimatının yanı sıra teslimatın özellikleri de belirleyici rol oynamaktadır. Çok kısa sürede teslimat gerçekleşecekse ekspres, gece geç vakitlerde paket teslim edilecekse gece acil kurye seçenekleri tercih edilebilir. Motorlu elemanlar, kar yağışı, dolu ve buzlanma gibi durumlar için gerekli önlemleri almaktadır. Hareket programından önce hava durumu kontrol edilmektedir. Yağmur veya fırtına uyarısına karşı gerekli tedbirler alınmaktadır.

Pratik Arama 0544 329 16 50