Dört Mevsim Kurye Hizmeti

Günümüzde trafikte en rahat hareket eden araç motosikletlerdir. Bu özelliği nedeniyle kurye hizmetlerinde motosikletler tercih edilmektedir. Moto kurye hizmetlerinde, paketin ulaşma süresi belirleyici rol oynamaktadır. Güvenilir eleman ve güvenilir çalışma sistemi ile bu hizmet, moto kurye özel paket teslimatında en çok tercih edilen sektör haline gelmiştir. Moto kurye seçeneklerinde tercih edilen yöntemler, teslimat zamanına göre farklılık göstermektedir. Gece veya gündüz teslimat seçenekleri de farklı özelliklere sahiptir.

Paket Teslimatında Zaman Önemlidir

Bu sektörde en önemli konulardan biri kuşkusuz pratik, etkili ve sorunsuz teslimattır. Normal seviyede gerçekleştirilen motorlu kurye teslimatlar, 90 dakika ile 180 dakika arasında gerçekleşmektedir. Trafik durumu veya hava durumu, teslimat zamanın belirlenmesinde etkili rol oynamaktadır. Gerekli ehliyetlere sahip elemanlar, motorlu kurye ekspres hizmetinde, zamanla yarışmaktadır. Bu seçenekte paketin ulaşma süresi 10 dakika ile 30 dakika arasında değişme göstermektedir. Motorlu kurye hizmetinde, kötü hava koşullarında araç kullanmak profesyonellik ister. Bu hizmette görev alan elemanlar gerekli önlemleri almaktadır. Hava durumunu takip eden acil kurye elemanlarımız, gerekli önlemleri almaktadır. Buzlanma, sis ve fırtına gibi durumlarda, teslimat için en uygun zaman dilimi tercih edilmektedir. Trafik, yol çalışmaları ve köprüler, zamanında teslimatı olumsuz etkileyen faktörlerdir. Bütün bu faktörler dikkate alınmaktadır.

Otomobille Teslimat

Bu sektörde bazı paketler otomobille teslim edilmesi gerekmektedir. Motorla taşınması imkansız olan veya taşındığı zaman zarar görme ihtimali yüksek olan paketler arabalarla teslim edilmektedir. Kırılabilir özel seramikler, cam eşyalar ve elektronik eşyalar, arabalarla teslim edilmektedir. Gece acil kurye hizmetinde, paket geç saatlerde teslim edilebilmektedir. Bu hizmette motorlu ve arabalı teslimat seçenekleri tercih edilebilir. Acil kurye gerektiği zaman, bir telefonla hizmet talebinde bulunabilirsiniz. İnternet sitesinden de bu hizmeti talep edebilirsiniz.

Pratik Arama 0544 329 16 50