Normal Kurye

Mesai saatleri içinde 10-30 dakika içinde gönderiniz adresinizden alınıp dilediğiniz adrese toplamda 120-180 dakika içinde teslim edilir.
Acil olarak teslim edilmesi gereken evrak veya paketleriniz için Ekspress kurye hizmetimiz ile 10-30 dakika içinde gönderiniz adresinizden alınıp dilediğiniz adrese toplamda 90-120 dakika içinde teslim edilir.

Express Kurye

Arabalı Kurye

Bu hizmetimiz ise motorlu kuryelerin taşıyamayacağı ürünlerin gönderilmesi için kullanılmaktadır. Kırılma ihtimali bulunan, ağır, taşınmaz mallar için arabalı kurye tercih edilmektedir. Arabalı kuryeler kaydı verdiğiniz anda merkezden çıkarak gönderiniz adresinizden alınıp dilediğiniz adrese paketlerinizin teslimini sağlar.
Gece kurye hizmetinde hem arabalı hem de motorlu kurye hizmeti yer alıyor. Teslimat işleminin geç saatlerde yapıldığı bir hizmettir.

Gece Kurye

VIP Kurye

Bu hizmetimiz, size özel kuryedir. Başka hiçbir yere uğramadan sadece sizin işleminizi gerçekleştirir. Süresi ile alakalı o an ki trafik koşulları baz alınarak çağrı merkezinden ortalama süre alınır.
Pratik Arama 0544 329 16 50