Motorlu Kurye Ve Arabalı Kurye Hizmeti

Kurye hizmetiyle, paket teslimat işlemleri çok daha kolay hale gelmektedir. Diğer paket teslimat işlemlerinde trafik sorun teşkil ederken, moto kurye hizmetinde trafik sorunu büyük ölçüde çözümlenmiştir. Motosikletler, arabalara ve diğer araçlara göre trafiğe daha az takılmaktadır. Moto kurye talebi için, bir telefon yeterli. İsterseniz online siteden de iletişim kurabilirsiniz. Paketleme, taşıma ve teslimat işlemlerinde, eşyanın zarar görmemesi için özel yöntemler tercih edilmektedir. Moto kurye hizmetlerinde en önemli konu, eşyanın zarar görmeden teslimatıdır.

Profesyonel Hizmet

Bu hizmette hava koşulları veya zaman gibi sınırlamalar söz konusu değildir. Mesai kavramı olmadan gerçekleştirilen teslimat işlemleriyle, paketler zamanında yerine ulaşmaktadır. Normal motorlu kurye, ekspres, arabalı, gece ve vip kurye hizmetleri, özelliğine göre sınıflandırılmaktadır. Normal kategoride paket ulaşımı doksan dakika ile yüz seksen dakika arasında değişmektedir. Paketiniz acil olarak yetişmesi gerekiyorsa ekspres motorlu kurye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu seçenekte paketler on dakika ile otuz dakika içerisinde adrese ulaşmaktadır. Motorlu kurye hizmetinde gerekli bütün önlemler alınmaktadır. Paketleriniz motorla taşınamayacak durumdaysa, arabalı hizmet devreye girmektedir. Özel eşyalar, kırılabilir eşyalar ve motorla taşınması imkansız eşyalar, arabalı seçeneklerle taşınmaktadır.

Otomobille Kurye Hizmeti

Arabalı seçeneklerin yanı sıra şirkete ve kişiye özel paketler, direkt adrese teslim edilmektedir. Vip acil kurye servisi hizmeti, kişiye özel bir programdır. Geceleri de çalışan acil kurye elemanları, geç vakitlere kadar teslimat işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gece hizmetinde gerek araba olsun, gerekse motor olsun, her iki seçenek de paket teslimatında tercih edilmektedir. Acil kurye hizmetinde gerekli olan bütün önlemler alınmaktadır. Buzlanma, sis, kar yağışı ve fırtına gibi durumlarda, güvenlik ön plana alınmaktadır. Kurye hizmetinde, teslimat zamanı olumsuz hava koşullarına göre değerlendirilmektedir. Bu nedenle bu sektörde hava durumu takip edilmektedir.

Pratik Arama 0544 329 16 50