Bikurye’nin Sağladığı Avantajlar

 

BiKurye, 1996 yılından bu yana kurye taşımacılık sektöründe bulunan bir firmadır. Yedi gün yirmi dört saat aktif olan BiKurye, İstanbul’un her noktasında kuryeye ihtiyaç duyan müşterilerini motorlu kurye hizmetiyle buluşturmaktadır. Alanında uzman sekiz firmayı tek çatı altında birleştiren BiKurye’nin politikası teknolojik gelişmelerin her daim takipçisi olmak üzerine kuruludur. Çalışanlarının mutluluğunu merkeze alan BiKurye, işini severek yapan moto kurye elemanlarının müşteri memnuniyetini beraberinde getireceğine inanmaktadır.

 

İhtiyacınıza Uygun Kurye Taşımacılık Hizmeti

 

BiKurye’de farklı ihtiyaçlara hitap eden kurye taşımacılık çeşitleri bulunmaktadır. Mesai saatlerini kapsayan normal kurye hizmetinde, mesafeye bağlı olarak 10-30 dakika arasında değişebilen bir sürede gönderiniz motorlu kurye tarafından teslim alınmakta ve 120-180 dakika içerisinde istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Acil kurye ihtiyaçlarınızda ekspress kuryeleri kullanarak bu süreyi 90-120 dakikaya düşürebilirsiniz. Motorlu kurye tarafından taşınmaya uygun olmayan ürünleriniz için arabalı kuryeler bulunmaktadır.

Kırılgan, ağır ya da büyük ürünleriniz için tercih edebileceğiniz arabalı kuryeler ürününüzü teslim aldıktan sonra mümkün olduğunca kısa sürede hedeflenen adrese taşımaktadır. Mesai saatleri dışında kalan sürede gece kuryelerini kullanarak arabalı ya da motorlu kurye hizmeti alabilirsiniz. VIP kurye ise yalnızca sizin için taşımacılık hizmeti gerçekleştirir. VIP kuryeler ürününüzü başka hiçbir yere uğramadan ürünün teslim edileceği adrese götürür. BiKurye günün her saatinde, dilediğiniz şekilde moto kurye hizmetinden faydalanmanıza olanak sağlar.

 

Hızlı ve Kaliteli Teslimat

 

            Acil kurye ihtiyacınızı BiKurye ile karşılayabilirsiniz. Trafiğe ve mesafeye bağlı olarak mümkün olan en kısa sürede ürününüz teslim alınarak hedeflenen bölgeye ulaştırılacaktır. Zamanla yarıştığınız ve acil kurye gereken durumlara uygun kurye tipi olan ekspress kuryeyi seçerek teslimat süresini azaltabilirsiniz. BiKurye, emanet ettiğiniz ürünleri en iyi şekilde muhafaza ederek taşımaya özen göstermektedir.

 

BiKurye Hem Pratik Hem Ekonomik

 

BiKurye’de moto kurye taşımacılık hizmeti almak için ürünün teslim alınacağı lokasyon, ürünün teslim edileceği lokasyon ve kurye tipini seçmek yeterli olmaktadır. Tamamen pratiklik üzerine kurulu olan sistem, büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üstelik BiKurye’de beklediğinizden fazla fiyatlarla karşılaşmazsınız, ödenecek miktar siz BiKurye’yi çağırmadan önce belirlenmiş olur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan BiKurye, fiyatlarını uygun belirlemeye özen göstermektedir. Kurye hizmetine sürekli ihtiyaç duyuyorsanız, BiKurye’ye abone olarak yalnızca abonelerin yaşadığı ayrıcalıkların tadını çıkarabilirsiniz.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50