Dört Mevsim Kurye Hizmeti

Özel paket teslimatı hizmeti olarak tanınan ve genellikle hızlı teslimat için motosiklet aracı tercih edilmektedir. Bu nedenle bu hizmet moto kurye hizmeti denilmiştir. Motorlar, otomobillere göre trafiğe fazla takılmaz. Moto kurye hizmetiyle paketleriniz kısa zamanda teslim edilebilir. İş dünyasında veya sosyal hayatta, güvenilir bir şekilde paketlerin en kısa zamanda teslim edilmesi için moto kurye sektörü en çok tercih edilen sektör haline gelmiştir.

İstediğiniz Seçeneğini Tercih Edebilirsiniz

Pratik ve güvenilir özelliği ile tercih edilen motorlu kurye seçenekleri, teslimat süresine göre değişiklik göstermektedir. Normal olarak isimlendirilen ve 120 ile 180 dakikada teslimatın gerçekleştirildiği motorlu kurye hizmetinde, hız ve güvenli teslimat bir aradadır. 10 ile 30 dakikada paket teslimatının gerçekleştirildiği motorlu kurye hizmeti ise expres hizmetidir. Bu hizmette de motorlu araçlar sorunsuz bir şekilde teslimat gerçekleştirmektedir. Paket teslimatında saat veya gün tercihi size kalmıştır. İstediğiniz saatte teslimat yapabileceğiniz teslimat seçeneği bulunmaktadır. Mesai anlayışının olmadığı bu sektörde, gece gündüz istediğiniz adrese paket götürülmektedir. Paketlerin hazırlanması, paketlerin taşınması ve diğer bütün işlemlerin, taşıma güvenliği esas alınmaktadır. Yağmurlu, karlı veya çok sıcak havalarda, özel tedbirler alınmaktadır. Bu kategoride hizmet veren elemanlar, kötü hava koşullarında sorunsuz bir şekilde motosiklet kullanmaktadır.

kuryeler

Kırılan ve Motorla Taşınamayan Eşyaların Teslimatı

Motorla taşınamayacak kadar büyük olan veya kırılabilir özelliği nedeniyle motorla taşınması imkansız olan eşyalar, acil kurye kategorisinde, araba ile taşınmaktadır. Arabalı taşıma olarak isimlendirilen bu hizmette, müşteri teslimatı takip edebilmektedir. Özel eşyaların teslimatında, hızlı, etkili ve pratik acil kurye yöntemleri tercih eden kuryelerimiz, işinin ehli elemanlarla çözüm üretmiştir. Acil kurye seçenekleriyle, paketlerin teslimatı pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Paket teslimatının problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi için, özel motosikletler tercih edilmektedir. Şehir içinde trafiğe takılmadan acil paket teslimatında bu araçlar kullanılmaktadır.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50