Eş Zamanlı Çalışan Güvenilir Kurye Hizmetinden Yararlanın

Kurye Hizmeti – BİKURYE müşteri hizmetlerine gelen her türlü moto kurye çağrısı anında işleme alınarak belirtilen adrese en yakın motorlu kurye yönlendirilmektedir. Sistemin kesintisiz işleyebilmesi profesyonel bir altyapı planlaması ile yeterli araç ve ekipmana sahip olmayı gerektirmektedir. Kurumsal çatımız altında bulunan 8 profesyonel kurye firmasının tecrübeli çalışanları ile araç ve gereçleri sayesinde sorunsuz çalışan bir sistemin işlemesi sağlanmaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde bu sistemin eş zamanlı çalışabilmesi uzun yıllara dayanan tecrübe ve güvenirlilik gerektirmektedir. Gerektiğinde acil kurye ile daha hızlı ve etkin hizmet alabilmek mümkün.

Kurye Taleplerinin Değerlendirilmesi

7 gün 24 saat moto kurye hizmeti alabilmeniz mümkündür. Hangi motorlu kurye hizmetinin size en uygun olacağına telefondaki müşteri temsilcimiz ile görüşerek karar verebilirsiniz. Kargonuzun ebatların, boyutuna ve gideceği adrese göre karar verilmesi en doğrusudur. Herhangi bir yere gerçekten hızlı bir kurye teslimatı ile teslim yapmak için acil kurye hizmetinden yararlanmalısınız. Önemli belgeler varsa ve zaman da kritik ise teslimatın en hızlı bir biçimde yapılması sağlanır. Belirtilen gün veya saatte adrese teslim yapılmakta veya adresten teslimat alınmaktadır.

Profesyonel Kuryelerimizle Etkin Hizmet Veriyoruz

Tüm motorlu kurye elemanlarımız ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için her zaman mümkün olan en hızlı teslimat işlemini gerçekleştirmektedir. Yollarda meydana gelen trafik tıkanıklarında alternatif yol çözümleri ile engel tanımayan moto kurye çalışanlarımız, firmamızın güvenirliğini kazanmasında en önemli faktördür. Firmamızı ve müşterilerimizin kurumsal kimliğini en iyi biçimde temsil edecek fiziksel görünüme ve eğitime sahiptirler ve gerektiğinde acil kurye hizmeti için her zaman hazırdırlar. Yolda hiçbir aracı ve yayayı tehlikeye atmadan, trafik kurallarına uyan kuryelerimiz, kendilerine emanet edilen gönderilerin sorumluluğundadır. Gerektiğinde yağmurlu havalarda gönderileri bagajlarda korumaya alarak güvenli bir şekilde ulaşımını sağlarlar. Her teslimatı firmamızın makbuzları karşılığında yaparak görevlerini tamamlarlar.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50