Gündüz Ve Gece Kurye Hizmeti İle Güvenli Teslimat

Gece Kurye – Kargo taşımacılığına oranla motorlu kurye hizmeti çok daha avantajlı ve hızlıdır. Kargoyla kıyaslandığı zaman moto kurye ile taşınmakta olan ileti veya gönderi daha kısa bir zaman içinde alıcıya ulaşmaktadır. Teslimatlar çoğu zaman acildir ve hemen yerine getirilmesi gerekir. Bu durumda kargoya vermek birkaç gün kaybettirebilir. Hemen teslimatlar için acil kurye hizmeti en iyi seçenek olacaktır.

Kurye Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Yalnızca gündüz değil, gece de moto kurye hizmeti verilmektedir. 24 saat hizmet veren hizmetlerimiz arasında ekpres, acil ve standart motorlu kuryeler mevcuttur. Teslimatlar hızlı ve güvenli bir biçimde teslim edilmektedir. Kurye taşıma hizmetimiz genelde İstanbul trafiğinin yoğunluğu içinde yerine getirilmektedir. Bu trafikte birçok kimse araç kullanmak veya toplu taşıma araçlarını kullanmak istemez. Yakın il ve ilçelere de kurye hizmetimiz bulunmakta olup, kişilere özel acil kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Teslimatlarda motorlu kurye ve otomobilli kurye olarak 2 araç tipi ile teslimat gerçekleştiriyoruz.

Kuryelerimiz Firmamız Personelidir

Aracı kurye hizmeti veren şahıslar ile çalışmıyoruz. Tüm motorlu kurye personelimiz firmamız çalışanlarıdır. Kurye hizmeti görevi yapan moto kurye elemanlarımız, iletinin veya gönderinin en kısa zamanda vaktine uygun olarak teslim işlemini gerçekleştirir. Ekspres, normal kurye, VIP kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca acil kurye hizmeti ile kişiye özel durumlarda kuryelerimiz çalışmaktadır. Motor kuryeler 24 saat kesintisiz gece gündüz hizmet verirler. Kuryelerimiz araç ve motor kullanma ehliyetine sahiptir ve gerekli koruyucu ekipman ile görev yapmaktadır.

Teslimat işlemi yerine getirilene kadar başka bir işle veya teslimatla ilgilenilmez. Kurye ile taşınacak ürün, belli birtakım şartların sağlanması sonrası garanti kapsamına alınmaktadır. Ürün garanti kapsamında adrese teslim edilir. Teslimat işlemi müşteriye mesaj veya eposta ile bildirilir. Teslimatta sorun çıkması veya teslimat sahibinin yerinde olmaması gibi ekstrem durumlarda yine müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50