Güven Veren Kurye Hizmeti

Kaliteli Kurye Bikurye

Ulaştırmak istediğiniz gönderiyi adresinizden alarak teslim etmek istediğiniz adrese ulaştırma işlemini kurye gerçekleştirmektedir. Gönderiniz adresinizden alınarak dilediğiniz adrese oldukça kısa sürede Bikurye ile hızlı ve güvenli olarak ulaştırılmaktadır. Firmamız acil kurye hizmeti de vererek her türlü işlemi sadece birkaç saat içinde gerçekleştirmektedir. Sistemimize üye olmanız ve talimat oluşturmanız yeterli. Müşteri temsilcimiz, sizinle iletişime geçerek ihtiyacınıza göre gerekli araç temini yapmaktadır. Genellikle normal boyuttaki gönderiler için moto kurye hizmeti verilmektedir. Ancak motora sığmayacak olan ürünler için arabalı kurye hizmetini sunmaktayız. Dilediğiniz zaman motorlu kurye hizmetinden ya da arabalı kurye hizmetinden faydalanarak gönderiyi kısa sürede belirtmiş olduğunuz adrese ulaştırabilirsiniz.

 

Hızlı gönderim ile Yüzünüzü Güldüren Hizmet

Normalde moto kurye hizmetimiz ile gönderiniz, oluşturulan talep doğrultusunda adresinizden en fazla 10-30 dakika içinde alınır. Belirtilen adrese ise 120 ya da 130 dakika içinde ulaştırılır. Ancak işiniz daha acil ise o zaman hizmet standartlarımızı esnetiyoruz. Bunun için express motorlu kurye hizmetinden faydalanmanız yeterlidir. Bu hizmetimiz ile talep oluşturduktan sonra, en geç yarım saat içinde alınan gönderiniz, 90 ya da 120 dakika içinde belirtilen adrese ulaşmaktadır. Dakikalar bile sizin için önem taşıyorsa acil kurye hizmeti olan express kuryeden faydalanabilirsiniz.

Gece Kurye ile Kaliteli Hizmet Farkı

 

Gönderiniz oldukça acil olabilir. Sabahı bekleyemeyecek kadar önemli evraklar gönderiyor olabilirsiniz. Bazen de iş yoğunluğundan dolayı alıcıya adresinde ulaşamam ihtimali olabilir. Bikurye, bunları düşünerek sizin için kaliteli bir hizmet geliştirdi. Bu hizmet doğrultusunda geç saatlerde ürününüz adresinizden alınarak belirtilen adrese kısa sürede ulaştırılmaktadır. Bu hizmetimizin içine motorlu kurye ya da arabalı kurye de dahildir. Gece kurye hizmetinden faydalanmak isteyen acil kurye göndermek isteyen müşterilerimiz kısa sürede talep oluşturarak bize ulaşabilir.

Bize Ulaşın 

Hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin Bikurye web sitesine üye olması ve talep oluşturması yeterlidir. Tüm bilgilerini giren müşterimizin belirtmiş olduğu adresler arasında kısa sürede moto kurye ya da arabalı kurye hizmeti veriyoruz. Dileyen müşterilerimize VIP hizmeti de vermekteyiz. Böylece kurye elemanımız sadece sizin için hizmet vermektedir.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50