Güvenilir Ve Etkin Kurye Hizmeti

İstanbul’da profesyonel ve kurumsal bir yapıda moto kurye hizmeti veren firmalar olarak BİKURYE çatısı altında birleşmiş bulunuyoruz. Bu birleşimle birlikte daha güvenli ve etkin hizmet verme çabası içindeyiz. Böylece gönderi sahipleri daha kurumsal bir firma ile muhatap olacak ve etkin kurye teslimatlarının doğru zamanda ve doğru yere ulaştıklarından emin olacaklardır. Büyük bir araç ve personel altyapısına sahip kuruluş olarak, tüm motorlu kurye hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir.

Hangi Kurye Hizmetlerini Veriyoruz?

Standart, VIP, Express ve acil kurye hizmetlerimiz yanında, motorlu kurye tarafından götürülmesi mümkün olmayan gönderiler için arabalı kurye hizmeti de veriyoruz. VİP kurye hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Ayrıca daha hızlı ve zaman açısından yetersiz durumlarda acil kurye hizmeti kurtarıcı bir hizmetimizdir. Firmamız personeli dikkat ve hız konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Her türlü moto kurye talebinize yanıt verecek yeteneğe ve altyapıya sahibiz.

Moto Kurye Nasıl Tanımlanır?

Kurye hizmeti denilince akla motorsiklet gelir. Motorsiklet hizmeti ile birlikte yoğun trafiğin içinde gönderileri yerine ulaştıran hizmete moto kurye hizmeti denir. Kurye firması olarak bu hizmeti verirken motorsikletin pratikliğinden ve hızından yararlanmaktayız. Tüm motorlu kurye talepleri amaç ve kapsamına göre normal veya acil kurye olarak değerlendirilmektedir.

Etkin ve Verimli Hizmet Sunuyoruz

Çağımızda moto kurye alanında öncü firmalardan biriyiz. Uluslararası kalite standartları ile üstün hizmeti en deneyimli personellerle vermekteyiz. Moto kurye hizmetinde güven çok önemlidir. Tüm müşteriler hangi firma olursa olsun satın alacakları hizmetten emin olmak ve güven duymak isterler. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Kurye hizmeti konusunda gerek motorlu kurye olsun, gerekse araçlı acil kurye olsun gönderiniz zamanında ve doğru yere ulaştırılır. Bu beklentilerin farkında olarak, motorlu kurye hizmetimizi sunarken gönderinin en güvenli şeklide yerine ulaşması birinci önceliğimizdir.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50