Hangi Kurye Hizmetlerini Veriyoruz?

Şehir içinde bir yerden bir yere hızlı teslimat göndermenin en iyi yolu moto kurye kullanmaktır. Trafikte daha aktif ve pratik hareket edebilme kabiliyetleri ile motorlu kurye hizmeti daha etkin olarak verilmektedir. Moto kurye hizmeti pek çok değişik sektörün hizmetinde kullanılıyor ve her geçen gün talep artarak devam ediyor. Özellikle yoğun trafiğin olduğu bölgelerde acil kurye hizmetine gerek duyulmaktadır. Kurye firması olarak 7 gün 24 saat esaslı çalışma prensibine sahibiz. Tüm kurye hizmetini eksenli bir biçimde gerçekleştiren firmamız, en yeni ve bakımlı motosiklet ve otomobilleriyle çalışmaktadır. Teknolojiyi çok sıkı takip etmekteyiz ve yeni gelişmelere ayak uydurmaktayız. Kurye çağrı hizmetimiz ile kurye taleplerine en kısa zamanda karşılık veriyoruz.

Standart Normal Kurye Hizmeti

Bu kurye hizmetinde günlük moto kurye talepleri değerlendirilerek, aynı bölgeye yapılacak gönderilerle birlikte teslim edilirler. Standart teslimatlar hızlı olmakla birlikte 1-2 saatlik bir süreci kapsamaktadır. Aynı bölgede ve güzergahta bulunan birkaç teslimatın aynı motorlu kurye tarafından gerçekleştirilmesi işidir. Standart kurye hizmeti sürekli aynı bölgeye teslimatı olan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Diğer acil kurye hizmetlerine oranda daha ucuz ve ekonomiktir.

Acil Kurye Hizmeti

Bu kurye hizmetimiz gönderinin aciliyeti ile ilgili bir moto kurye hizmetidir. Bazen bir evrakın yetiştirilmesi veya imzalatılması, bazen bir ilacın veya eşyanın ulaştırılması gibi farklı konulardaki teslimatları içerir. Çağrıyı alan motorlu kurye bekleme yapmadan gönderiyi adresinden teslim alır ve belirtilen adrese teslim eder veya geri dönüşle ilk aldığı yere getirir. Günün her saati acil kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye tamamen işin aciliyetine odaklanarak gönderi için gerekli işlemi yapacaktır.

Motorlu araçlarımızın götüremeyeceği büyüklükte ve ağırlıktaki gönderiler için araçlı kurye hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Tamamen işinize ve gönderinize özel kurye taleplerinin de karşılandığı hizmetlerimizin tam ve güvenli bir şekilde yerine getirildiğinden emin olabilirsiniz.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50