İstanbulda Motorlu Kurye Firması

1.Moto kurye nedir?

İstanbulda Motorlu Kurye sınıfının bir alt dalı olan moto kurye; özellikle büyük ve kalabalık olan, yoğun trafik altında olan şehirlerde ihtiyaç duyularak ortaya çıkan bir meslek dalıdır. Motorlu kurye, sadece motosikletle çalışırlar ve gün içinde çeşitli adreslere küçük boyutlardaki kargo paketleri ve zarfları dağıtırlar. Moto kurye mesleğine olan talep gün geçtikçe daha fazla artmıştır Çünkü motorlu kurye, diğer kuryelere göre en hızlı ve en az komplike içeren sahip kurye dalıdır.

2.Ne için kullanılır?

Moto kuryeler, şehirde gün içinde ulaştırılması gerekli olan evrak, mektup, sözleşme gibi şeyleri arzu edilen hızla ve güvenli bir şekilde ulaştırmakta ya da restoranların paket servislerinin müşteriye ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle trafiğin zaman kaybı yarattığı İstanbul, Ankara gibi büyük kentlerde  pratik, hızlı ve güvenli olmaları nedeniyle kuryeler tercih edilmektedir.

3.  biKurye ile ilgili genel bilgiler

BiKurye İstanbul’da 1996 yılında kurulmuştur. Teknolojik gündemi daima takip eden, öncü firmalardan birisidir. BiKurye acil kurye ihtiyacını karşılayacak hizmeti Şişli merkezden İstanbul’un her noktasına kolay ulaşabilen, 7/24 vermeye devam ediyor. Normal kurye, acil kurye, arabalı kurye, gece kurye, yaya kurye, motorlu kurye, VİP kurye olarak hizmetlerimiz ayrılmaktadır. Yapılan her teslimatta üstün kalitede hizmet sunmak için sürekli çalışan firma, sürekli kendini geliştirmekte. BiKurye sadece yasal ve resmi ürünlerin teslimatını yapar hem de en kısa sürede.

BiKurye İstanbul motorlu kurye hizmetinde önceliği sunulan hizmeti en uygun ve tam zamanında sonuçlandırmaktır. 8 kurye firmasını bir çatıda toplar. Bu firmalar arasında Bizim Kurye, Online kurye, Kurye Can gibi firmalar yer almakta. BiKurye ile alacağınız acil kurye hizmetiyle mümkün olan en kısa sürede moto kurye ihtiyacınız giderilir. Kurye ye ödeyeceğiniz ücret sürpriz olmaktan çıkar. BiKurye sitesini kullanarak olası sürpriz fiyatlandırmalardan kaçabilirsiniz.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50