Kurye Hizmeti Alarak Anında Gönderi Yapın

İstanbul merkez ilçelerindeki moto kurye teslimat süremiz 15-20 dakikaya kadar düşmektedir. Taşra ilçelerde ise acil kurye hizmeti haricindeki normal teslimatlar 1-2 saat içinde yapılmaktadır.  Acil bir iletiniz varsa zaman kaybetmeden firmamızı arayıp çağrı merkezimiz ile iletişime geçmelisiniz. Bu şekilde bulunduğunuz yere en yakın motorlu kurye size tahsis edilecektir. Firmaların ve şahısların gönderilerinin acil bir hizmet olduğunun bilincindeyiz. Zaten acil bir teslimatın gerçekleştirilmesi gerekmese kurye hizmeti almaya gerek kalmazdı. Müşterilerimizin acil kurye taleplerini en kısa zamanda cevaplayarak en hızlı ve güvenilir teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel Kurye Çalışanlarımız

Eğitimli, deneyimli ve uzman kadromuzla, en hızlı ve en güvenli hizmeti veriyoruz. Doğru bir moto kurye hizmeti verebilmek için personelin de yaptığı işin önemini bilmesi gerekir. Çalışanlarımız trafik kurallarına uyan, gönderinin gizliliği ve önemini kavrayan ciddiyete sahiptir. En özel ve gizli gönderileriniz için motorlu kurye servisimiz günün her saatinde hizmetinizde olacaktır. Kalite anlayışımızdan yola çıkarak oluşturduğumuz BİKURYE platformunda her türlü kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya çaba göstermekteyiz.

Neden Kurye Tercih Etmelisiniz?

Çünkü kargo gönderileri bir merkezde toplanır, tasnif edilir, illere ve semtlere göre ayrılır. Daha sonra gönderiler toplu olarak araçlarla bölgelere gönderilir ki bu tür teslimatlar 3-4 gün sürmektedir. Halbuki moto kurye gün içinde talep edilen saatte hemen teslim demektir. Göndermek istediğiniz ileti, zarf, paket gibi ürünlerinizi bir yerden bir yere ulaştırmak için gönderinizi bize bildirin, ebat ve ağırlığını deneyimli motorlu kurye ekimize teslim edin. Emin ellerde, güvenle teslimatınız istediğiniz yere VIP veya acil kurye ekibi tarafından ulaştırılsın. Acil gönderilerinizi trafik sorununu sıkıntı yapmadan bir yerden diğer yere rahatça ulaştırmaktayız. Karmaşık bir adres söz konusu ise İstanbul Cadde ve sokaklarını iyi bilen ekibimiz halletsin.

Pratik Arama 0544 329 16 50