Kurye Hizmetinde Yeni Nesil Çözüm

Teslimat hizmetlerinde, güvenilir, garantili ve pratik çözümler sunan motorlu kurye firmaları, dört mevsim hizmet vermektedir. Vip tarzı moto kurye hizmetinde, sadece tek firmanın paketi teslim edilmektedir. Ekspres moto kurye hizmetinde ise, 10 dakika ile 30 dakika arasında teslimat gerçekleştirilmektedir. Gece hizmetinde ise arabalı ve motorlu kurye birlikte hizmet vermektedir. Geç saatlerde paket teslimatının yapılmaktadır. Normal yani standart hizmette ise 90 dakika ile 180 dakika arasında paketler adrese ulaşmaktadır. Moto kurye hizmetinde, teslimat zamanı ve diğer faktörler belirleyici rol oynamaktadır.

Güvenilir Hizmet Anlayışı İle Tanışın

Bu hizmette, motorlu kurye hizmetleri, trafiğe takılmadan teslimatın gerçekleşmesini sağlamaktadır. Motorlu araçların yanı sıra arabalı gerçekleştirilen bu işlemde, hava koşullarına göre çözüm üretilmektedir. Kırılma ihtimali olan eşyalar ve sadece araba ile taşınabilecek eşyalar, arabalarla taşınmaktadır. Profesyonel ekiplerle gerçekleştirilen motorlu kurye hizmetinde, lokasyon oluşturma, paketin alınması ve paketin adrese ulaştırılması işlemleri sıra ile gerçekleştirilmektedir. Bütün bu işlemleri sorunsuz bir şekilde takip edebilirsiniz. Motorlu kurye gerektiği zaman, online siteden veya telefonla hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kurye İşi İçin Bir Telefon Yeter

Telefonla veya internetten istediğiniz adresten paketler alınır. Sizin belirttiğiniz adrese paketler teslim edilir. Güvenilir acil kurye elemanlarla kurumsal kimlik anlayışı ile hareket edilmektedir. Zamanında paketin ulaşması için trafiğin en az olduğu zaman dilimi tercih edilmektedir. Acil kurye hizmetleri için gerekli olan bütün seçenekler bir arada bulunmaktadır. Gecenin bir yarısında veya günün ilk ışıklarında, acil kurye hizmetini talep edebilirsiniz. Kış aylarının soğuk günlerinde ve özellikle buzlanmanın fazla olduğu günlerde, teslimat zamanı hava şartlarına göre değişmektedir. Trafiğin çok yoğun olduğu zamanlara denk gelen teslimatlar, trafik yoğunluğundan etkilenmektedir. Kar, yağmur, dolu ve fırtına gibi olumsuz hava koşulları için özel önlemler alınmaktadır.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50