Kurye Hizmetlerinde Uygun Fiyat Garantisi

İstanbul kurye taşımacılığı ve gönderi teslimi konusunda uzun yıllardır motorlu kurye hizmeti veren firmalar şimdi BİKURYE çatısı altında birleşerek daha profesyonel hizmet sunmaya başlamıştır. En yeni motosiklet ve arabalarla hizmet veren firmalar, güvenilir altyapıları ve personeliyle şimdi daha etkin çalışmaktadır. Bütün moto kurye elemanları İstanbul’un belirli bölgelerine günlük teslimat yapmakta ve gerektiğinden yeni teslimatlar için görev beklemektedirler. Bu bölgesel çalışma sistemimiz müşteri taleplerine daha etkin ve verimli bir şekilde ulaşmanın en iyi yoludur. Daha hızlı ve kişisel teslimatlarda acil kurye hizmeti ile doğrudan tek bir gönderi için kurye görevlendirilmektedir. Kurye hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgileri online sitemizden öğrenebilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Sizler firmamız ile çalıştığınız takdirde gönderiler ile ilgili sıkıntı yaşamazsınız. Daha hızlı bir biçimde işleminizi gerçekleştirirsiniz. Firma olarak vereceğimiz motorlu kurye hizmetlerinde çok ince hizmet ayrıntılarımız saklıdır. Öncelikle güvenilir bir moto kurye olmanın gururunu yaşamaktayız. Sürekli müşterilerimizin yanında artarak devam eden bir müşteri potansiyeline sahibiz. Birçok özel müşterimiz için günün her saati acil kurye görevlendirerek, hizmetlerinin aksamadan yürütülmelerine yardımcı oluyoruz. Bu sebeple müşterilerimiz firmamız ile alakalı çalışmalar yaparken herhangi bir sıkıntı yaşamazlar.

En Uygun Fiyat Garantisini Veriyoruz

Gönderinin mesafesi, miktarı ve ağırlığına bağlı olarak değişen teslimat fiyatları, sürekli motorlu kurye fiyatlarımız artık fiks fiyat garantisindedir. Ekstra bir maliyet veya masraflar karşılaşmamaktadır. Uygun fiyatlar ile her türlü yasal moto kurye hizmetini sunmaktayız. Bu şekilde sizlerin her türlü işinizi düşünerek rahat hareket etmenizi sağlamış oluruz. Express ve acil kurye hizmetlerindeki fiyat farkı da, standart kurye hizmetlerine oranla daha aşağıda tutulmaktadır. Fiyatlarımızda gece gündüz farkı olmamakla birlikte, özel ve VIP kurye taleplerinde fiyat farkı yansıtılmaktadır. Bütün kurye fiyatlarımız piyasa fiyatlarına oranla en ekonomik fiyatlardır.

Pratik Arama 0544 329 16 50