Motolu Kurye Hizmeti

Günümüzde paket teslimatında, hızlı, pratik ve etkili seçenekler tercih edilmektedir. Motorlu kurye hizmetleriyle, özel paketleriniz, özel bir şekilde istediğiniz adrese ulaşmaktadır. Hizmet talebi, hizmetin detaylarının bildirilmesi, hizmet tercihi ve paket teslimatı sıralamasıyla motorlu kurye hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmette, 7/24 çözüm üretilmektedir.

Hizmetin Özellikleri Belirleyici Rol Oynamaktadır

Motorlu kurye hizmetlerinde normal seçenekte, 90 dakika ile 120 dakika arasında paket teslimatı gerçekleştirilmektedir. Ekspres motorlu kurye seçeneğinde ise 10 ile 30 dakika arasında teslimat gerçekleştiriliyor. Adresinizden alınıp, sizin belirttiğiniz adrese, trafiğin durumuna göre paketleriniz ulaştırılmaktadır. Moto kurye, en kısa yoldan adresinize ulaşmaktadır. Arabalı hizmette ise kırılma ihtimali yüksek olan özel eşyalarınız ve sadece araba ile taşınabilir eşyalarınız taşınmaktadır. Gece moto kurye hizmetinde ise, arabalı ve motorlu seçenekler bir arada sunulmaktadır.

Size Özel Hizmet

Kişiye özel hizmet seçenekleri de bulunmaktadır. Vip seçeneğinde, moto kurye elemanı sadece sizin paketinizle ilgilenir ve hiç bir yere uğramadan sizin belirttiğiniz adrese paketi ulaştırır. Trafiğin durumuna göre eleman paketin ulaşım süresi konusunda bilgi verilmektedir. Acil kurye hizmetleriyle, günün her saatinde paketleriniz sizin tercih edeceğiniz teslimat seçeneğine göre paket teslimatı yapılmaktadır. Ekonomi dünyasında ve sosyal hayatta, acil kurye seçenekleri, acil paket teslimatında en çok tercih edilen yöntemler içerisindedir.

Bu sektörde paketlerin özel kutulara yerleştirilmesi ve taşınması, özel yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Acil kurye kategorisinde, teslimat seçeneklerinden istediğinizi tercih ederek, kısa zamanda paketlerinizi teslim edebilirsiniz. Paket teslimatının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için, hava durumu ve trafik durumu günlük takip edilmektedir. Semtin uzaklığı, köprü geçişleri ve yol yapım çalışmaları da bu kategoride önemlidir. Bu gibi aksaklıkların yanı sıra meydana gelen trafik kazaları da paket teslimatını olumsuz etkileyen seçenekler arasında değerlendirilmektedir.

Pratik Arama 0544 329 16 50