Motorlu Acil Kurye Hizmeti

Özel paket teslimatı olarak bilinen ve en güvenli paket teslimatı olarak tarif edilen acil kurye hizmeti, motorlu bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hizmet kalitesi, teslimat süresi ve kişiye özel kategorilerde sınıflandırılmaktadır. Dört mevsim bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Moto kurye hizmetiyle, özel eşyalarınız özel bir şekilde paketlenmektedir.

İlk Adım Kurye Çağırma Hizmeti

 

Online kategoride, kurye sitesine girerek hemen bir moto kurye çağırabilirsiniz. Ayrıca telefonla da hizmet talebi gerçekleştirilmektedir. Yer bildirimi, adres bildirimi, kimlik bildirimi ve diğer bilgiler, ilk aşamada müşteri hizmetlerine bildirilmektedir. Bu aşamadan sonra elemanlar tercih ettiğiniz motorlu kurye hizmetine göre adresinize ulaşmaktadır. Adresinize ulaşan elemanlarımız, belirttiğiniz adrese en kısa zamanda paketinizi ulaştırmaktadır. Paket teslimatını olduğunuz yerden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Online veya cepten ulaşım imkanlarıyla hizmet talep edilebilmektedir. Motorlu kurye hizmetlerinde, kar, yağmur, dolu, fırtına ve buzlanma gibi etkenler, teslimatı olumsuz yönde etkilemektedir. Motorlu kurye hizmetinde süreyi etkileyen diğer konular ise trafik ve yol çalışmalarıdır. Köprü geçişleri ve araçta meydana gelen arızalar da teslimat süresini etkileyen hususlardandır. Sisli ve buzlu havalarda motosiklet araçlarında ve otomobillerde gerekli önlemler alınmaktadır. Ayrıca bu gibi durumlarda teslimat süresi biraz daha uzamaktadır. Bütün bu olumsuzluklar hesap edildikten sonra teslimat işlemi gerçekleşmektedir.

 

İstediğiniz Zaman Paket Teslimatı Yapılmaktadır

 

On dakika ile yüz seksen dakika arasında paket teslimatı gerçekleştiren acil kurye elemanlarımız, tercih ettiğiniz program paketine göre çözüm üretmektedir. Paket teslimatının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan ve acil kurye kategorisinde çözüm üreten personelimiz, motosiklet ve otomobil araçlarını kullanmaktadır Normal, ekspres, arabalı, gece ve vip acil kurye kategorisindeki hizmette, teslimatın süresi ve teslimatta kullanılan araçlar belirleyici rol oynamaktadır. Araç seçimi ve hizmet tercihi gibi konular, online veya telefonla gerçekleşebilir.

Pratik Arama 0544 329 16 50