Motorlu Kurye Hizmeti Kurumsal Altyapı Gerektirir

Güvenilir ve kesintisiz moto kurye hizmeti veren firmamız, İstanbul il ve ilçelerine günün her saati teslimat yapmaktadır. Belirli bölgelerde görev yapan motorlu kurye personelimiz, sizlerden gelen yeni taleplere cevap verebilmek için beklemektedir. Bölgesel olarak görev dağılımının en büyük avantajı, o bölgelerden gelen standart veya acil kurye taleplerine anında cevap verebilmektir. Zaten kurye hizmetinin amacı da hızlı ve zamanında taleplere karşılık vermektir. Bu anlayışla iyi bir iş planlaması ve personel takviyesi ile günün her saatinde gönderi teslim alma ve teslim etme görevlerini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz.

Motorlu Kurye Hizmeti Nasıl Verilir?

Müşteri temsilcimize ulaşan talebiniz doğrultusunda adresinize en yakın moto kurye size yönlendirilecektir.  Eğer teslimat değil de, bir gönderinin size getirilmesini talep ediyorsanız, gönderinin alınacağı yerin adresi, şahsın adı soyadı gibi bilgiler sizden istenecektir.  Teslimatın veya gönderinin ne olduğu konusunda bilgi talep edilecek, yasal bir ürün olup olmadığı değerlendirilecektir. Teslimatın gerçekleştirilmesi ile ilgili saat ve mekan bilgilerinden sonra motorlu kurye doğrudan belirtilen adrese gönderilecektir. Bazı durumlarda standart gönderiler belirlenen zaman sürecinde ulaştırılamayacağı için size acil kurye hizmeti önerilebilmektedir. Gerekli teslimat yapıldıktan sonra tekrar size geri dönüş yapılarak teslimatın gerçekleştirildiği bildirilecektir.

Korsan Kuryelere Dikkat!

Sektörde bağımsız çalışan ve sadece motoru olduğu için kendini moto kurye olarak tanımlayan şahıslar bulunmaktadır. Bu tür motorlu kurye çalışanlarının motor ehliyeti ve koruyucu giysi ekipmanı bulunmamaktadır. Her hangi bir yere bağlı ve bir firmanın çalışanı olmadıkları için güvenilirlik konusunda sorunlar yaşanmaktadır. Eski araçlarıyla acil kurye hizmeti verdiklerini sananlar, trafiği tehlikeye sokmakta ve gönderilerin güvenliğini de önemsememektedir. Bu tür çalışanlar fiyatlarını en alt seviyede tutarak daha çok iş almak isteseler de; zaman ve liyakat konusunda zayıftırlar.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50