Motorlu Kurye Hizmeti Sürekli Ve Kesintisiz Bir Hizmettir

Kurye hizmetinin belirli bir saati ve günü olmamaktadır. Çünkü gönderilerin belirli bir zaman içinde güvenli bir şekilde yerine ulaştırılması için talep edilen özel bir hizmettir. Müşterilerin ne zaman acil bir gönderi talebinde bulunacağı belli olmamaktadır. Bu yüzden günün her saati kurye hizmetinin verilmesi önemlidir. Bu kapsamda büyük bir araç ve ekipmanla İstanbul ilinde kurye hizmeti veriyoruz.
Standart Kurye Hizmeti

Telefonla veya online sitemizden yapılan moto kurye talepleri, adres bazında değerlendirilerek motorlu kurye personeline bildirilir. Müşteriden alınan gönderiler aynı güzergahta olan gönderilerle birleştirilerek teslimatlar gerçekleştirilir. Standart kurye hizmeti olarak adlandırdığımız bu hizmetimizde tüm gönderiler teslim alındıktan 1-2 saat içerisinde yerlerine ulaştırılır. Bazen standart gönderiler yerine oluşması; teslimatların gecikmesine, trafik yoğunluğuna ve güzergahtaki fiziksel sorunlar nedeniyle en fazla 3-4 saat arasında değişebilir. Sürenin daha kısa tutulması için acil kurye hizmetinden yararlanılabilir.
Acil Kurye Hizmeti

Adından da anlaşılacağı üzere acil teslimatlarda kullanılan bir hizmettir. Görevlendirilen motorlu kurye teslim aldığı gönderiyi en kısa zamanda, başka bir gönderi almadan doğrudan yerine ulaştırmak için çalışır.  Bu hizmet standart moto kurye gibi farklı yerlere uğranmadan yapılır ve tek bir gönderiye odaklıdır. Aciliyetin ne olduğu müşterinin gönderisine ve zamanın durumu ile belirlenmektedir. Her gönderi müşterilerimizin için acil ise de, bazı gönderilerin acil kurye hizmeti gerektirmediğini belirtmek gerekir. Çünkü kurye hizmetleri arasındaki fiyat farklarından müşterilerimizin gereksiz yere etkilenmelerini istemeyiz.
VIP Kurye Hizmeti

Bu gönderi türünde maddi değeri olan gönderiler ile sağlıkla ilgili ürünler, tamamen kişiye özel gönderilerin ulaştırılmasının sağlandığı motorlu kurye hizmetidir. Gönderi için görev alan moto kurye en tecrübeli personelimiz olacaktır. Zamanı iyi kullanabilmenin yanında,  gönderinin öneminin de farkında olacaktır. VIP kurye de gönderiler daha korunaklı ekipmanlarla iletilir ve teslimat anında bildirilir.  Diğer acil kurye hizmetine oranla verilen hizmette kullanılan araç ve ekipmanlar daha farklıdır.

Pratik Arama 0544 329 16 50