Motorlu Kurye Hizmetleri Ve Faydaları

Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri 

Online olarak seçilebilen moto kurye hizmetleri İstanbul şehrinin hem Asya hem de Avrupa yakasına hizmet götürüyor. Online olarak tercih edilebilen motorlu kurye hizmetleri ile birlikte iş için önemli olan evraklar ve diğer belgeler güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Toplamda 5 adet motorlu kurye hizmeti bulunuyor. Bunlardan ilkinin ismi normal kurye adı ile lanse edilmektedir. Mesai saatleri içerisinde normal motorlu kurye kullanan bireyler normal tarifeden ücretlendirilmektedir.

Yetkililere bildirilen adreslere 10 dakika ile yarım saat arasında moto kurye hizmetinde çalışan personeller ulaşmaktadır. Evrakların ve belgelerin ulaştırılacağı adresin uzaklığına bağlı olarak acil kurye hizmetleri 1 saat ile 3 saat arasında teslimatları gerçekleştirmektedir. İkinci kuryenin adı express kurye adı ile bilinmektedir. Bu hizmette nispeten daha acil olan belgelerin ulaştırılması gündeme getirilmektedir. Burada maksimum ulaştırılma süresi 2 saate düşürülmektedir. Özellikle hukuk büroları ve saat 17.00’dan sonra işlem görmeyen resmi daireler bu acil kurye hizmetlerinden faydalanabilirler.

Bir diğer seçenek ise arabalı kurye olarak biliniyor. Bir motorsiklet ile taşınması mümkün olmayan ebatlara sahip dosyaların ve benzeri belgelerin taşınması için arabalı kurye ile anlaşma sağlanabilir. Belli başlı oranlarda kırılma riski bulunan her türlü eşyanın taşınması için de aynı hizmet kaliteli ve profesyonel bir şekilde ifa ediliyor. Dördüncü seçenekte geceleri çalışan moto kurye hizmetleri söz konusudur. Özellikle akşam saatlerinde yapılan teslimatlarda tamamen ihtiyaca bağlı olarak hem motorsiklet hem de araba kullanılabilir. Son seçenek ise VIP kurye ayrıcalığını müşterilere sunmaktadır. Çağrı merkezinden ortalama süre alınsa da çok kısa bir sürede gerçekleştirilen teslimatlar için geçerlidir.

Motorlu Kurye Hizmetlerinin Sağladığı Avantajlar 

Herkesin telefonla ve internet üzerinden iletişime geçebileceği acil kurye hizmetleri tamamen profesyonel kişiler tarafından yürütülmektedir. Risk faktörü sıfırdır ve teslimatlar gerçekleştikten sonra ilgili kişilere haber verilmektedir.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50