Motorlu Kurye Hizmetlerinin Avantajlarından Yararlanın

Bir gönderinin aynı şehirde veya ilçede kısa sürede yerine teslim edilmesi, iyi bir altyapı ve doğru bir planlama gerektirir. Teslim alınan adres ile teslimat yapılacak adres arasındaki mesafenin hesaplanması, yol durumu hakkında bilgi sahibi olunması gibi etkenler ile tecrübeli bir moto kurye hizmetinin bir arada kullanılmasını gerektirir. Teslimatı yapacak olan motorlu kurye hangi yoldan en kısa sürede gönderiyi yerine teslim edeceğini bilir. Gerektiğinde bu bilgiler firmamızın merkezi tarafından kendisine bildirilir. Standart gönderiler haricinde daha hızlı teslimat gerektiren işlerde acil kurye hizmeti ile gönderilere özel hizmet sunulabilmektedir.

 

Teslimat Süresine Göre Kurye Hizmetlerimiz

 

Firmamıza ulaşan kurye talepleri adres bazlı incelenir, belirli bölgeler dahilinde toplanarak planlanır. Aynı güzergahtaki gönderiler tek bir moto kurye aracılığıyla adrese teslim edilmektedir. Standart motorlu kurye hizmeti olarak adlandırdığımız bu hizmette teslimat süresi 1-2 saat içinde gerçekleşmektedir. Özel acil kurye hizmeti standart hizmetten farklı olarak tek bir ürene yönelik bir iştir. Bu kurye hizmeti sadece bir gönderi için verildiğinden, teslimat süresi çık kısa bir zaman diliminde gerçekleşmektedir.

 

Kurye Talebi Sonrası İşlemler

 

Kurye talebiniz iletişim merkezimize veya online sitemize yapıldığı andan itibaren size en yakın moto kurye görevlendirilmektedir. Gün içinde İstanbul’un belirli bölgelerinde hizmet yürüten ve görev bekleyen motorlu kurye personelimiz bulunmaktadır. Geniş bir araç ve personel ağına sahip olan firmamız, bu avantajı zamana karşı en iyi şekilde kullanmaktadır. Adresinize gelen kuryemiz paketlenmiş ve hazır hale getirilmiş gönderinizi teslim makbuzu karşılığında alarak belirtilen adrese ulaştırmak için ayrılacaktır. Daha sonra gerçekleştirilen teslimatın tesellümü tarafınıza mesajla veya talep edildiğinde telefonla bildirilecektir. Eğer doğrudan kendi gönderiniz için özel bir kurye talebiniz olursa, acil kurye olarak görev yapan bir personelimiz bu konuda görevlendirilecektir.

Pratik Arama 0544 329 16 50