Motorlu Kurye İle Adresler Arasında Hızlı Hareket Edin

Firmamız gönderilerinizin güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayan motokurye hizmeti vermektedir. Gönderinin aciliyetine göre değişik bazı motorlu kurye hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Bütün ilçelere kesintisiz hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimiz arasında standart, ekspres ve acil kurye hizmetleri bulunmaktadır.

Günün Her Saati Kurye Hizmeti

Sadece gündüz değil, gece motorlu kurye hizmeti almak isteyenler için kuryelerimiz kesintisiz görev yapmaktadır. Kuryeye teslim edilen her paket, gönderi firmamızın garantisi altındadır. Gündüz ve gece İstanbul’un birçok bölgesinde hazır kuryelerimiz görev beklerler. Teslimatlarını yapan her motokurye bölgesinde ikinci bir görevi beklemektedir. Böylece günün her saatinde yer bölgede bir kuryemiz sizin için bulunur. Gerektiğinde daha hızlı bir teslimat için acil kurye olarak doğrudan size özel çalışarak teslimat yapabilirler.

İsterseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz

Kurye hizmeti kimi zaman acil durumlar gerektirmektedir. Hemen ödeme yapma imkanı bulunmayanlar için motorlu kurye elemanımıza kapıda ödeme yapabilirsiniz. İletileriniz, evraklarınız, gönderileriniz standart teslimat şartları ile hiç bir ek ücret talep edilmeden gönderdiğiniz adrese teslim edilmektedir. Ücret de teslim edildiği anda kapıda tahsil edilebilir. Bu konuda moto kurye personelimiz size bir makbuz ile ücreti belgeleyecektir. Özel bir hizmet alınmış ise veya acil kurye hizmetinden yararlanılmış ise standart kurye hizmetinden farklı bir ücret talep edilecektir.

Götür-Getir Kurye Hizmeti

Ekstrem durumlarda bazı evrakların imzalanması, eksik evrakın tamamlanması gerekebilmektedir. Bu durumda motorlu kurye evrakı ilgili birime veya firmaya götürür, imzalattırır ve geri getirir. Yine dosyayı götürür, eksikleri tamamlanır ve yine size ulaştırılır. Götür ve getir hizmeti gibi tanımlanabilecek bu hizmette gerektiğinde acil kurye hizmeti verilebilir. Teslimatı alan motokurye en kısa zamanda iki adres arasında gidip gelecektir. Zamandan kazanıldığı gibi, iş aksamalarına da engel olarak bu hizmet sıklıkla başvurulan bir yöntem haline gelmiştir.

Pratik Arama 0544 329 16 50