Motorlu Kuryede Hızlı Ve Güvenli Hizmet

Motorlu Kurye Hizmet Kapsamı

İş yaşamında veya özel işlerde hızlı hizmet alınabilecek motorlu kurye hizmetleri bi kurye sayesinde sağlanmaktadır. İhtiyaca uygun normal kurye, express kurye, arabalı kurye, gece kurye ve vip kurye hizmetleri verilmektedir. Kurye hizmeti evrak, paket, eşya gibi malzemelerin istenen adrese teslimi sağlanmaktadır. Normal kurye hizmeti mesai saatleri içerisinde firmamız arandıktan sonra 10 ila 30 dakikada adresten alınarak 120 ila 180 dakika içerisinde İstanbul içerisine moto kurye ile teslim edilmektedir. Acil teslim edilmesi gereken malzemeler için ise expres kurye hizmeti verilmektedir.

kurye hizmetleri

kurye hizmetleri

            Acil kurye firmamız arandıktan sonra 10 ila 30 dakikada adresten alıp 90 ila 120 dakika içerisinde istenen adrese teslimini kapsamaktadır. Moto kurye tarafından taşınamayacak eşyalar için arabalı kurye hizmeti hızlı ve güvenli olarak adrese teslimi sağlanır. Gece kurye hizmeti geç saatlerde teslimi gereken malzemeler için motorlu kurye ve arabalı kuryenin sağladığı bir hizmettir. Vip kurye hizmeti acil kurye hizmetinin en hızlı modelidir. Hizmet sadece size özel olup trafik yoğunluğuna bağlı olarak moto kurye ile en süratli şekilde teslimatı içermektedir. Muhtemel teslimat süresi o an için çağrı merkezimiz tarafından verilmektedir.

Acil Teslimat İçin Güçlü Altyapı

Acil işlerde son derece profesyonel ve güvenilir ekibimiz sayesinde evrak veya malzeme de herhangi bir sorun yaşanmadan istenen adrese teslim edilmektedir. İstanbul trafiği ve sürüş güvenliği konularında uzman personel ile motorlu kurye sürekli çağrı merkezi tarafından kontrol edilerek yönlendirme yapılmaktadır. Bu nedenle hizmet çok hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşmektedir. Gönderin cinsi ve teslimat mahalline göre web sayfasından hesaplama ve ödeme hizmeti bulunmaktadır. Geniş çaplı hizmet kapsamı sayesinde acil kurye hızlı, güvenli ve sağlam işler yaparak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50