Normal Ve Ekspres Kurye Hizmetlerimiz

Dünyanın büyük şehirlerinden biri olan ve ticaretin kalbi durumundaki İstanbul ilinde firmalar ve insanlar etkileşim halinde bulunmaktadır. Bu kadar büyük bir şehirde tabii ki büyük trafik sorunları ve zaman kayıpları yaşamak alışagelmiş bir durum haline gelmektedir. Ancak işletmelerin ve insanların bu yoğun yaşam içinde önemli teslimatları almaları veya gönderilerinin yerine ulaştırılması gerekmektedir. Büyük moto kurye firmalarının bir araya gelerek yeni bir konseptte oluşturmuş olduğu motorlu kurye sistemi olan Bİ KURYE, zamanında teslimat garantisi ile hizmet vermektedir. Her türlü acil kurye veya araçlı kurye hizmeti için yeterli altyapı ve ekipmana sahip bu oluşum, müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutmaktadır.

vip express kurye

vip express kurye

Normal Kurye Hizmeti Nedir?

Gün içerisinde belirlenen süre içerisinde teslim olması gereken iletileriniz için moto kurye tarafından verdiğimiz hizmettir. Belirli bir bölgede ve güzergahtaki teslimatlar motorlu kurye aracılığıyla yerlerine ulaştırılır. Bu hizmet, acil kurye hizmetine oranla daha ucuz ve ekonomiktir. Hemen hemen her bölgeye kuryelerimiz aracılığıyla teslimat yapmaktayız. Gün içinde aynı anda pek çok değişik adresten gönderi teslim alabilir ve aynı anda pek çok adrese teslimat yapabiliriz. Belirlenen süre içinde gönderileriniz hızlı ve sağlıklı şartlarda ulaşabilir. Teslimat ile ilgili bilgileri bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Ekspres Kurye Hizmeti Nedir?

Acil olarak teslim edilecek evrakların ve diğer özel gönderilerin yerine ulaşması için verdiğimiz moto kurye hizmetidir. Normal motorlu kurye hizmetinden farklıdır ve güzergahta başka bir yere uğramadan doğrudan tek işe odaklı acil kurye hizmetidir. Sizden alınan gönderinin teslim alınması ve gideceği adrese teslimi işleminin en kısa sürede yapılmasıdır. Teslimatını yaptığımız her gönderi için müşterilerimize bilgi verilmektedir. Normal kurye hizmetine oranla fiyatı farklı olup, gönderinin ağırlığı veya hacmi fiyat farkı oluşturmaz. Ancak motosikletin taşıma kapasitesinden yüksek gönderiler için araçlı kurye görevlendirilebilir.

Pratik Arama 0544 329 16 50