Paketleriniz Zamanında Teslim Edilmektedir

Profesyonel hizmet kategorisinde çözüm üreten ve her zaman paketlerinizi yerine ulaştıran kurye elemanları, dört mevsim performans yükseltmektedir. Moto kurye çağırma hizmetinde online çözüm üreterek, her yerden kurye çağırma imkanı sunmaktadır.

İstediğiniz Kurye Hizmetini Tercih Edebilirsiniz

Lokasyon açma işlemi ile işe başlayan firmamız, adres belirleme, kimlik bilgileri ve diğer bütün bilgileri alarak işe başlamaktadır. Gönderi seçenekleri içerisinde istediğiniz hizmeti tercih edebilirsiniz. Gönderinizi teslim alan moto kurye elemanlarımız, trafiğin durumuna göre teslimat zamanı belirlemektedir. Bütün bu işlemleri cep telefonundan takip edebilirsiniz.

motorlu kurye

motorlu kurye

Tercih Size Kalmış

Kurye hizmeti, hizmet hızına göre sınıflandırılmaktadır. Normal kurye hizmetinde ulaşım süresi 120-180 dakikadır. Express  moto kurye hizmetlerinde motorlu ulaşım süresi 10-30 dakikadır. Arabalı kurye hizmetlerinde ise, motorlu kurye taşıma işleminin yetersiz olduğu durumlar söz konusudur. Ayrıca kırılma ihtimali olan özel emanetleriniz, özel araçlarla ulaştırılmaktadır. Motorlu kurye hizmeti cepten takip edilebilir. Gece acil kurye hizmetlerinde hem motorlu hizmet, hem de arabalı hizmet söz konusudur. Bu teslimat gecenin geç saatlerinde yapılır. Bu hizmette teslim edilecek paketler için belli bir güzergah belirlenmektedir. Sadece kendinize özel acil kurye hizmeti talep ediyorsanız vip kurye hizmetini tercih etmeniz yeterlidir.

Trafiğin durumuna göre paketin teslimat zamanı belirlenmektedir. Acil kurye hizmetleriyle, paketleriniz en kısa sürede adrese teslim edilmektedir. Adres bilgileri ve adrese paketin gönderilmesi işlemlerinde bu konuda tecrübeli elemanlarla çalışılmaktadır. Taşıma işlemlerinde özel ambalajlar kullanılmaktadır. Özellikle hassas olan ve kırılma ihtimali olan eşyalar için özel balonlu naylonlar ve içi köpüklü kutular tercih edilmektedir. Taşıma işlemlerinde ve diğer işlemlerde, eşyaların güvenliği en önemli konudur. Adres ve diğer bilgiler konusunda meydana gelen aksaklıklar telefonla anında çözümlenmektedir. Etkili ve pratik motorlu kurye hizmeti ile paketleriniz sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

Pratik Arama 0544 329 16 50