Kurye Hizmetiyle Paketleriniz Yerine Zamanında Ulaşıyor

Beykoz Motorlu Kurye – Bu sektörde belli bir mevsim yoktur. Dört mevsim çözüm üreten motorlu kurye elemanlar, özellikle kış aylarında zorlaşan yol şartlarına karşı mücadele vermektedir. Buzlanma ve kar yağışı gibi olumsuz hava koşullarına karşı gerekli önlemleri alan motorlu kurye personeli, bu olumsuzlukları hesap ederek teslimat zamanı belirlemektedir. Paketlerin kar ve yağmur gibi etkenlerden etkilenmemesi için özel bagajlar kullanılmaktadır. Acil kurye işlemlerinde, özel paketleme ve bagaj seçenekleri, paketlerin korunmasında etkilidir. Yaz aylarının sıcak günlerinde de aynı performansla çözüm üreten acil kurye personeli, gece tarifesi ile paket teslimatı gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Tarife Seçmek Sizden Teslimat Bizden

Bu kategoride farklı tarifeler vardır:

1- Normal Kurye
Bu hizmet, normal teslimat isteyen müşterilerimiz içindir. Teslimatın süresi bir buçuk saat (90 dakika) ile 3 saat ( 180 dakika) arasında değişmektedir. Olumsuz hava koşulları, yol yapım çalışmaları, doğal afetler ve trafik kazaları, teslimatı geciktiren etkenlerdir. Trafiğin yoğunluğu ve köprü geçişleri de etkilidir.

2-Ekspres Kurye
En kısa zamanda paket teslimatını tercih eden kişiler için ekspres kurye seçeneği tercih edilmektedir. Teslimat süresi 10 dakikadan 30 dakikaya kadardır. Beykoz Motorlu kurye seçenekleriyle paket teslimatı yapacaklar için en iyi tercihtir.

3-Arabalı Kurye
Motorla taşınamayan eşyalar için arabalı seçenek ön plandadır. Kırılabilir eşyalar da arabalı kurye ile taşınmaktadır.

4-Gece Kurye

Geç vakitlerde teslim edilmesi gereken acil kurye işlemlerinde gece tarifesi uygulanmaktadır. Bu tarifede moto kurye seçeneklerinin yanı sıra arabalı kurye seçenekleri de tercih edilebilir. Güvenilir ve garantili paket teslimat işlemini gerçekleştiren kuryeler, kısa zamanda paketleri adresine teslim etmektedir. Beykoz Moto kurye hizmetlerinin gece kategorisinde de zamanla yarış söz konusudur. Müşteriye söz verilen zamanda moto kurye paketleri yerine zamanında ulaştırılmaktadır. Özel teslimat seçenekleri bu kategoride de geçerlidir.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50