Paket Teslim Edeceğinizde Bizimle İrtibata Geçin

Esenler Motorlu Kurye – Taşımacılık sektörünün en hızlı ve en pratik seçeneği olan kurye hizmeti, yetişmesi gereken acil paketleri en kısa sürede adrese ulaştırmaktadır. Özel ve değerli paketlerin taşınmasında en çok tercih edilen bu sektör, moto kurye hizmeti olarak bilinmektedir. Araba ile taşınabilecek eşyalar, otomobille taşınmaktadır. Bu hizmetin en önemli özelliği güvenli ve hızlı teslimattır. Esenler Moto kurye hizmetinde hava koşulları için gerekli önlemler alınmaktadır. Gerek motoru süren moto kurye olsun, gerekse motordaki eşyalar olsun, olumsuz hava koşullarına karşı gerekli tedbirler alınmaktadır. Moto kurye ihtiyacı için en uygun zaman dilimini tercih edebilirsiniz.

İstediğiniz Seçeneği Tercih Edebilirsiniz

Motorlu taşıma seçenekleri normal ve ekspres olmak üzere iki kategoride değerlendirilmektedir. 90-180 dakikada gerçekleştirilen normal motorlu kurye işlemi, profesyonel elemanlarla gerçekleşmektedir. 10-30 dakikada gerçekleşen ekspres motorlu kurye işleminde de yine motorlar devrededir. Paketiniz kırılabilir veya motorla taşınamaz durumdaysa, otomobilli seçenekler devreye girmektedir. Otomobille teslimat işlemlerinde, trafik ve hava durumu teslimat zamanının belirlenmesinde etkili rol oynamaktadır. Bütün Esenler motorlu kurye işlemlerini takip etme olanağına sahipsiniz. Lokasyon oluşturma, paket alma ve paketin teslimatı gibi aşamalar, bu kategoride değerlendirilmektedir. Esenler Acil kurye hizmetiyle istediğiniz paket teslimat işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Günün her saatinde acil kurye talep edilebilir. Profesyonel elemanlarla gerçekleştirilen acil kurye hizmetinde, gece teslimatı da yapılmaktadır.

Güncel Çözüm Seçenekleri Kapınızda

Kapıdan kapıya paket teslimatı hizmetinde, mesai kavramı yoktur. Kişiye özel vip hizmetlerinin yanı sıra gece yarısı paket teslimatı da yapılmaktadır. Acil kurye paket teslimatı kategorisinde, istediğiniz zaman paketler teslim edilebilmektedir. Trafikte güvenli hareket edebilmek için, gerek motorlarda olsun, gerekse arabalarda olsun, gerekli techizat bulunmaktadır. Buzlanma ve şiddetli soğuklarda, elemanların ve taşınan yükün korunması için gerekli tedbirler alınmaktadır.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50