Motorlu Ve Arabalı Acil Kurye Hizmeti

Fatih Motorlu Kurye –  Özel bir paketiniz varsa ve onu acil olarak istediğiniz adrese göndermek istiyorsanız, moto kurye hizmeti en iyi seçenektir. Bu hizmette gece-gündüz kavramı yoktur. Mesai kavramı gibi durumlar söz konusu değildir. Gece moto kurye seçeneklerinde, gecenin geç vakitlerine kadar teslimat yapılabilmektedir. Vip seçeneklerinde, moto kurye sadece sizin paketinizle ilgilenir ve istediğiniz adrese bırakır.

Güvenilir Paket Teslimatı

Paket teslimatında, güvenilir yöntemler her zaman için tercih edilmektedir. Online siteye mesaj bırakarak veya telefon ederek, Fatih motorlu kurye çağırma imkanına sahipsiniz. Kurye çağırma işleminin ardından lokasyon açılır. Paket, adres bilgisi, teslim eden ve teslim alan hakkında genel bilgi bu kategoride belirlenmektedir. Normal gönderme seçenekleri, ekspres, arabalı, gece ve vip motorlu kurye seçenekleri, bu aşamadan sonra tercih edilir. Normal gönderme seçeneklerinde 90 dakika ve 180 dakika teslimat süresi bulunmaktadır. Ekspres sisteminde ise 10 dakika ile 30 dakika ulaştırma süresi söz konusudur. Vip tarzında kişiye özel Fatih motorlu kurye hizmeti verilirken, gece kurye hizmetinde gecenin geç vakitlerine kadar teslimat yapılmaktadır. Motorlu ve arabalı seçenekler, gece tarifesinde değerlendirilmektedir. Normal ve ekspres yöntemi motorludur. Arabalı yöntemde, motorla taşınamayacak eşyalar taşınmaktadır.

İstediğiniz Zaman Kurye Hizmeti Veriliyor

Bu sektörün en önemli özelliklerinden biri de istenildiği zaman kurye hizmetinin verilebilmesidir. Fatih Acil kurye seçenekleriyle, istediğiniz zaman kurye çağırabilirsiniz. Hava koşulları, trafik ve buzlanma, bu sektörde teslimatı olumsuz etkileyen koşullardır. Hava durum düzenli olarak takip edilmektedir. Acil kurye istediğiniz zaman bütün bu koşullar göz önüne alınarak hareket edilmektedir. Acil kurye çağırma işlemleriyle, istediğiniz zaman kapınıza eleman gelmektedir. İstediğiniz adrese paket ulaştıran elemanlar, bu işte tecrübeli kişilerdir. Taşıma işleminde, motosiklet için gerekli olan bütün tedbirler alınmaktadır. Günün her saatinde bu hizmet talep edilebilir.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50