İstanbul’da Bikurye İle Her Yere Kurye

 

            Acil Motorlu Kurye – İstanbul bölgesinde; iş ortaklarımızla oluşturduğumuz kurye ağı ile 24 saat kesintisiz kurye hizmeti sunmaktayız. İhtiyaç anında; bölgenize en yakın motorlu kurye görevlisi adresinize gönderilerek işlem süreci, en hızlı ve ekonomik şekilde sağlanmaktadır.

 

Neden Bikurye?

 

• Bikurye ile yetişmesi gereken gönderileriniz; en hızlı ve en ekonomik şekilde adresine ulaştırılır.

• İsterseniz moto kurye hizmetini gidiş dönüş olarak alabilirsiniz.
• Gönderi işleminizin belli bir zaman diliminde tamamlanması gerekiyorsa; acil motorlu kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

• Kurye talebinizi direkt internet sayfamızdan yapabilir, ücret bilgisini daha talebinizi yapmadan öğrenebilirsiniz.

Bikurye’nin Farkı Nedir?

 

Bikurye; motorlu kurye alanında hizmet veren firmalarla oluşturduğu bir ağ sayesinde faaliyet göstermektedir. Bu sayede, moto kurye taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmekte; gönderilerinizi en güvenli ve hızlı şekilde adreslerine ulaştırmaktadır. Tabii ki; bu hizmetleri yerine getirirken, geliştirilmeye açık teknolojik altyapımızı kullanmaktayız.
Sunduğumuz Bikurye Hizmet Çeşitleri

• Normal Kurye: Mesai saatleri içinde yapılan gönderi talebi oluşturulduktan sonra, 10 ila 30 dakika içinde moto kurye alımı yapılır ve gönderiniz maksimum 180 dakika içinde adrese teslim edilir.

• Express Kurye Hizmeti: Gönderi acil kurye ile gönderilmek isteniyorsa, alım işlemi 10 – 30 dakika içinde adresinizden yapılır ve maksimum 120 dakika içinde teslimat noktasına ulaştırılır.

• Arabalı Kurye Hizmeti: Gönderiniz, moto kurye ile taşınamayacak özellikte; ağır, kırılabilir materyal veya hacimli bir gönderiyse; bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Talep oluşturma sonrası, uygun araç en hızlı şekilde adresinize gönderilerek alım yapılır.

• Gece Kurye Hizmeti: Bu hizmetimizde motorlu kurye veya araçlı kurye imkanı bulunmaktadır. Geç saatlerde yapılması gereken gönderileriniz için hizmet vermektedir.

• VIP Kurye Hizmeti: Tamamen sizin talebinizi yerine getirmek için verilen bir hizmettir.
İlgili acil kurye; adresinizden, direkt teslim adresine gidecek şekilde hizmet verir. Varış süresi bilgisi; bu hizmet talep edildiği andaki trafik ve yol şartlarına göre verilebilmektedir.

Pratik Arama 0544 329 16 50