Kurye Hizmeti Her Gönderi İçin Aynı Değeri Taşır

Kurye Hizmeti – Motorlu ve araçlı kuryeler sayesinde İstanbul il sınırları içinde normal ve acil tüm gönderileriniz yerine tam zamanında ulaştırılmaktadır. Büyük bir kurye ağına sahibiz ve motorlu kurye personelimiz ile sürekli iletişim halinde bulunmaktayız. Bünyemizde bulunan 8 büyük kurye firması ile geniş bir araç parkımız bulunmaktadır. Tek çatı altında birleşerek daha kurumsal ve güvenilir bir yapı oluşturarak, sektörde lider moto kurye firması olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Standart teslimatların yanında acil kurye teslimatları ile kişiye özel hizmet sunarak, her gönderinin yerine ulaştığından müşterilerimizin emin olmasını sağlıyoruz.

 

İki Adres Arasında Tam Zamanlı Teslimat

 

Kurye hizmeti talep eden müşterilerimizin adreslerine ulaşmak ortalama 10-20 dakika arasında bir süre almaktadır. İstanbul’un birçok semtinde hazır olarak bekleyen moto kurye elemanlarımız, çağrınızı aldıktan sonra adresinize hareket edecektir. Gönderiler poşetlenmiş ve paketlenmiş bir şekilde hazır olduğunda motorlu kurye gönderiyi sizden teslimat makbuzu ile alarak, belirtilen adrese doğrudan ulaştırılacaktır. Her iki adres arasındaki süre teslimat süresini belirlemektedir ki, bu süre uzaklığa göre ortalama 1-2 saat içinde gerçekleşmektedir. Bu sürelerden daha hızlı bir zamanda teslimatlar için acil kurye hizmeti kullanabilirsiniz.

 

Expres Kurye ile Daha Hızlı Gönderiler Yapın

 

Bazı gönderilerin normal gönderilerden daha hızlı yapılması gerekebilir. Bir evrakın veya ilacın ulaştırılması, raporun alınması, sonuç belgelerinin getirilmesi veya götürülmesinin yanında, unutulmuş veya geciktirilmiş bir doğum günü hediyesinin de aciliyeti olabilir. Bu aciliyet göz önüne alındığında en hızlı ve güvenli gönderi için acil kurye hizmeti kullanılmalıdır.  Standart motorlu kurye personeli gün içinde birkaç gönderi ve teslimatı yapmak üzere görevlendirilirken, acil moto kurye hizmeti ile tek bir gönderi için görev alırlar.

İster standart bir gönderi olsun, ister acil gönderiler olsun, her teslimat bizim için aynı öncelik değerine sahiptir. Alınan hizmet sadece zamanı kısaltan bir faktör olmaktadır, kesinlikle teslimatın güvenliğini ve önemini ikinci plana atmaz.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50