Motorlu Kurye Sosyal Bir Sorumluluk Hizmetidir

Motorlu Kurye Teslim – İstanbul’da Şişli merkezli görev yapan firmamızın çatısı altında 8 profesyonel moto kurye firması görev yapmaktadır. Bu birleşim ile birlikte motorlu araç sayımız ve motorlu kurye personelimiz de artmıştır. Kurumsal yapımızla daha güvenli ve hızlı teslimatlar yapmaktayız. Büyük motorlu kurye teslim ve araçlı kurye filomuzla müşterilerimizin tüm teslimat taleplerini rahatlıkla yerine getirebilmekteyiz. Kurye teslimatlarımız herhangi bir gönderiniz olabilir; evrak, dosya, hediye, elbise, anahtar, ilaç, rapor ve daha birçok konuda teslimat yapmaktayız. Bazı özel durumlarda acil kurye hizmeti ile tamamen kişisel hizmet vermekteyiz. Teslimat sonrası gerektiğinde geri dönüş talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız teslimatlardan sonra müşterilerine mobil mesajla ve eposta ile teslimatın yerine getirildiğine dair bilgilendirme yapmaktadır.

 

Araçlı Kurye Hizmetimiz

 

Bazı gönderiler belirli kiloyu aştığında ve motorlu kurye teslim yeterli olmadığından ya da büyük gönderilerde araçlı kurye hizmetimiz devreye girmektedir. Çünkü moto kurye ile büyük gönderiler koli ve paketler taşınamamaktadır. Böyle durumlarda araçlı kurye hizmeti ile müşterilerimizin gönderileri 2-3 saat içinde araç ile teslim edilir. Kargo taşımacılığında ürünler toplu olarak kabul edilip, toplu ürün gönderimi yapılırken, bu hizmette ürüne özel teslimat gerçekleştirilmektedir. Kargo teslimatından farklı olarak acil kurye hizmetinde daha özel bir hizmet sunulmaktadır.

 

Gece ve Gündüz 24 Saat Hizmet Verilir

 

Gönderileriniz için belirli bir saat veya mesai güdülmez. Biliyoruz ki moto kurye talep eden müşterimizin işi acildir ve bu aciliyeti gidermemiz gerekir. Dolayısıyla gece gündüz istenilen teslimatlar motorlu kurye teslim hizmeti ile kesintisiz yerine getirilmektedir. Bütün gönderilerimiz sadece eşyalardan veya evraklardan oluşmamaktadır. Gece nöbetçi olan bir eczanenin veya hasta yakınının ilaç talebi,  herhangi bir saat ve mesai ile ölçülemez. Bu tür hizmetler standart değil acil kurye hizmeti ile yerine getirilmektedir. Müşterilerimizin yüzündeki gülümseme, gecenin herhangi bir saatini aydınlatan güneş gibidir.

Pratik Arama 0544 329 16 50