Motorlu Kurye Taleplerine Etkin Ve Hızlı Cevap Veriyoruz

Kurye ihtiyacınız olduğunda, gönderilerinizi güvenilir bir şekilde doğru adrese ve kişiye teslim etmenin ayrıcalıklı hizmetini veriyoruz.  Yıllardır moto kurye sektöründe hizmet veren firmamız, geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Sürekli bizimle çalışan müşterilerimizin motorlu kuryeler hizmetlerimize gösterdiği teveccüh ve güven sayesinde araç filomuzu ve personelimizi büyütmenin gururunu yaşamaktayız. Taleplere daha etkin ve daha hızlı cevap verebilmek için acil kurye ekibimizi genişletiyoruz.

Öncelikli Acil Kurye Hizmetimiz

Hızlı ve özel bir teslimat çözümü arıyorsanız acil kurye sizin için ideal bir yoldur. Mümkün olan en kısa sürede ve en hızlı bir şekilde evrakınızı ya da dosyanızı motorlu kuryeler teslim edebilir. Bizler bu konuda en yüksek hızlı teslimat hizmetini sunmaktayız. Tüm moto kurye personelimiz insan ilişkilerinde etkili ve görevinin gerektiğini sorumluluğun farkında çalışanlarımızdır.

Teslimat Öncesi Gönderilerin Hazırlanması

Müşterilerimize daha hızlı ve etkin bir hizmet verebilmek için gönderilerin moto kurye gelmeden önce doğru bir şekilde paketlenmesi büyük önem arz etmektedir. Hazır gönderi motorlu kuryeler tarafından hemen alınarak teslimata gidebilir. Kuryenin kapıda beklemesi ise hem kurye için, hem de müşterimiz için zaman kaybı olacaktır. Özel bir gönderi taleplerinde teslimata gelen kurye müşteriye özel acil kurye hizmeti verebilmektedir. Bu hizmetten yararlanabilmek için müşteri hizmetlerine bu durumun bildirilmesi gerekmektedir.

Teslimat ve Sonrası Verilen Hizmetler

Gönderileriniz adresinizden teslim makbuzu ile teslim alındıktan sonra, belirtilen adrese veya kişiye ulaştırılmak üzere kuryelerimiz tarafından yola çıkarılır. Teslimat süresi standart kurye hizmetinde 2-3 saat iken, acil kurye hizmetinde 1 saatten daha az sürmektedir. Her gönderi mutlaka aksi belirtilmedikçe belirtilen şahsın kendisine teslim edilir. Teslim edilen gönderi için tesellüm makbuzu alınır ve gönderi sahibi bilgilendirilir. Sürecin zamanında tamamlanması yol çalışmaları, trafik sıkışıklığı gibi fiziksel durumlara göre değişse bile, kuryelerimiz alternatif yollar kullanarak görevlerini yerine getirirler.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50