Kısa Zamanda Paketleriniz Adresine Ulaşıyor

Sarıyer Motorlu Kurye – Özel eşyalar, elektronik eşyalar, kırılabilir değerli antikalar, belgeler ve dosyalar, moto kurye hizmeti ile güvenli bir şekilde teslim edilebilmektedir. Teslim edilecek eşya veya belgeler, özelliğine göre özel olarak paketlenmektedir. Paketleme işleminde, kırılabilir eşyalar, özel kutularda ve poşetlerde taşınmaktadır. Taşıma işlemlerinde moto kurye kategorisindeki özel motosikletler tercih edilmektedir. Taşıma esnasında, yağmur ve kar gibi olumsuz etkilerden korumak için özel bagajlarda taşınmaktadır. Eşyaların güvenliği konusunda deneyimli moto kurye elemanları, tercih edilen teslimat seçeneğine göre eşyaları adrese teslim etmektedir.

Kısa Zamanda Teslimat Yapılıyor

Bu sektörde teslimat seçenekleri farklılık göstermektedir. Teslimatı baştan sona telefondan takip edebiliyorsunuz. Ayrıca teslimat işlemleri, adresten adrese yapılıyor. Yani siz paketi her hangi bir büroya veya iş yerine bırakmıyorsunuz. Acil kurye elemanları adresinize geliyor ve sizin belirttiğiniz adrese paket teslimatı yapıyor. Bu teslimatta bazı seçenekler mevcut. Normal teslimat isterseniz, bir buçuk saat (90dk) ile 180 dakika arasında teslimat işlemi gerçekleşiyor. Sarıyer Acil kurye seçenekleriyle bir an önce paket teslimatı isterseniz ekspres seçenekleri tercih edilebilir.

Bu seçenekte 10 dakika en kısa süre, 30 dakika en uzun süredir. Motorlu kuryeler kestirme yollardan güvenli bir şekilde paket teslimatı gerçekleştiriyor. Gece yarısı paket teslim edilmesi gerekiyorsa ve bunun acil kurye seçenekleriyle yapılması gerekiyorsa, gece tarifesi tercih edilebilir. Sarıyer Motorlu kurye hizmetinde motosikletler ve arabalar tercih ediliyor. Vip tarzı teslimatta ise Motorlu kurye sadece sizin paketinize çalışıyor. Güzergah üzerinde her hangi bir adrese uğramadan, direkt olarak sizin paketinizi adrese teslim ediyor. İstediğiniz seçeneği kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Pratik ve güvenli paket teslimatı olarak tarif edilen motorlu kurye hizmeti, diğer paket teslimatı hizmetlerine nazaran profesyonel özelliklere sahiptir. Teslimat süresini, hava durumu, trafik ve benzeri durumlar belirlemektedir.

Call Now ButtonPratik Arama 0544 329 16 50